Ztracená vývěska střediska

Pondělí, 19. května 2008, 19:08 – Patt – TamTam

vývěska

Na začátku ledna letošního roku byla odstraněna vývěska střediska HILAHDIH, a to z důvodu rekonstrukce průčelí domu a restaurace zde fungující. Majitelem domu jsme byli vyrozuměni, že délka rekonstrukce bude probíhat nejdéle měsíc. Po měsíci se ale vývěska na původní místo již nevrátila. Firma provádějící stavební úpravy si myslela, že naše vývěska patří k restauraci. A protože byla od počasí již patinovaná, byla zlikvidována.

Majitel domu nám přislíbil náhradu od nájemce restaurace, který chybu přiznal. Několik měsíců se však nic nezměnilo, proto byl vznesen dotaz, kdy budeme mít novou vývěsku. Restauratér se nejprve vymlouval na nedostatek času, posléze nabídl osvětlenou reklamní tabuli CocaCola. Náramně se divil, proč skautům nevyhovuje.

V současné době je situace taková – vývěska sice není ještě na svém původním místě, ale obrátili jsme se na firmu, která je ochotna ji vyrobit podle našich potřeb a za dobrou cenu. Na začátku června bude zpět. Majitel domu nám jako omluvu slíbil, že náklady na novou vývěsku vymůže od restauratéra. Tímto děkuji všem za trpělivost a majiteli domu za vstřícnost při jednání. Vlk (vůdce střediska)